fbpx
Duże wyzwanie – prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Duże wyzwanie – prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Cześć

Mamy już styczeń a zatem dwa ważne dni przed nami. Buszując po sieci widzę mnóstwo zapytań o fajne, ciekawe, nietuzinkowe prezenty dla Babć i Dziadków. I dlatego chcę Ci przedstawić, co w tym roku pracownia Trzy Koty ma z tej okazji do zaoferowania.

  1. Torby płócienne, które w zeszłym roku były prawdziwym hitem. Są one personalizowane i bardzo szybkie do wykonania. Kosztują 15 zł za sztukę.

2. Kolejną propozycją są zdrowotne poduszki – jaśki z łuską orkiszową. Jakie posiadają właściwości szerzej opisuję tutaj.

Ponieważ są dostępne z samą łuską lub z łuską i ziołami ich cena to odpowiednio 40 i 45 zł

3. Niezmiennym powodzeniem cieszą się również kubeczki. Maluję na nich ręcznie dowolne wzory i teksty, które najpierw razem ustalamy. Po malowaniu utrwalam je w piecu, dzięki czemu są trwałe i nadają się do zmywania w zmywarkach. Są zapakowane w tekturowy, elegancki kartonik. Cena to 18 zł, lub 17 zł bez kartonika. Możliwa również wersja filiżanki ze spodkiem w cenie 25 zł.

4. Skoro już przy naczyniach jesteśmy to propozycja typowo dla Pana Dziadka a mianowicie ręcznie grawerowany kufel do piwa. Tekst i obrazek również może być dowolny, zresztą tak, jak w przypadku wszystkich moich prac (zdjęcie mam akurat z wersją dla taty). Cena takiego kufla 40-60 zł (w zależności od skomplikowania wzoru).

5. Jako, że i Babcie i Dziadkowie często noszą okulary, to kolejną propozycją są filcowe, okularowe etui, do których dokładamy jeszcze etui do kluczy. Mogą być w różnych kolorach a napisy i obrazki na nich malowane są ręcznie. Cena to: 12 zł etui do okularów i 8 zł etui do kluczy.

6. Jeszcze innym pomysłem są portrety. My proponujemy wykonane ołówkiem a wykonywane na podstawie zdjęcia (UWAGA! Nie każde zdjęcie się nadaje! Musi być wyraźne i dobrze doświetlone).

Na takim portrecie możemy umieścić od jednej do kilku osób i mogą to być Dziadkowie, ale również i wnuczęta.

Ceny to 60 zł za jedną osobę, 70 zł dwie i 80 zł za trzy przy formacie A4 oraz 100 zł za jedną, 110 zł za dwie i 120 zł za trzy osoby przy formacie A3.

7. Kolejne propozycje już będą w drewnie. To mój ulubiony materiał. I na pierwszy ogień idą medale. Klasyczna okrągła forma o średnicy 10 cm, ręcznie wypalana po obu stronach to koszt 10 zł. Teksty i obrazki oczywiście dowolne.

Jest możliwość wykonania medali również w innych kształtach, ale wtedy cena wzrasta do 15 zł.

8. Takie medale można łatwo zamienić na magnes. Wystarczy, że będą wypalone z jednej strony a pod drugą podklejam matę magnetyczną. I tu cena dla magnesów okrągłych i prostokątnych to 10 zł a dla kształtów skomplikowanych 15 zł. Niestety babciowo-dziadkowych magnesów nie posiadam, dlatego pokażę inne przeze mnie wykonane.

9. Jeśli Babcia i Dziadek są zmotoryzowani można zamówić zawieszkę do samochodu. Do tej pory wykonywałam serduszka, stópki i misie, ale i inne kształty mogę przygotować, więc mamy pole do popisu. Cena zawieszki dwustronnie wypalanej to 12 zł.

10. A jeśli uwielbiają czytać książki to zaproponujmy zakładki w cenie 10 zł (również dwustronnie wypalane)

11. Fajną formą przekazania życzeń mogą być drewniane pocztówki, w których przód jest zabezpieczony lakierem, ale tył pozostaje surowy a to oznacza, że można po nich pisać długopisem lub rysować kredkami. Wzory oczywiście dowolne i tu znów przykłady na inne okazje. Cena jednej sztuki 18 zł.

12. A jeśli chcemy przekazać naszym Babciom i Dziadkom więcej treści proponuję okolicznościowe obrazki. Cena za obrazek A4 to 40 zł. Jeśli wymiary mają być inne – wyceniam indywidualnie.

13. Jeszcze inną propozycją, która może być jednym, wspólnym prezentem jest zegar ręcznie wypalany. Jego średnica to 42 cm a cena 85 zł. Jest pakowany w pudełko.

14. I przed nami ostatnia propozycja, która może być dodatkiem do kwiatka lub innego drobiazgu i nie jest drewniana ;). To przypinka, na której możemy umieścić dowolny krótki tekst i obrazek. Jej średnica to 58 mm a cena jedyne 2 zł.

I to już wszystkie moje propozycje, choć nasza oferta jest dużo bogatsza, więc jeśli nie znalazłaś/znalazłeś tu nic dla siebie zapraszam na www.trzykotypracownia.pl

I jeszcze jedna,bardzo ważna rzecz – zamówienia przyjmujemy tylko do
11 stycznia, żeby na pewno ze wszystkim zdążyć.

A jeśli chcesz się z nami skontaktować to możesz mailowo kontakt@trzykotypracownia.pl, przez formularz kontaktowy lub przez facebooka. Możesz też dodać komentarz pod tym wpisem.

A na koniec dodam, że jest możliwa wysyłka kurierska w cenie 15 zł i oczywiście odbiór osobisty w Zgierzu po wcześniejszym umówieniu terminu.

Serdecznie zapraszamy – Anna, Monika i Agata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *