fbpx
Pomysły pracowni na Walentynki 2019.

Pomysły pracowni na Walentynki 2019.

Cześć.

W tym roku również przygotowałyśmy z Moniką ofertę walentynkową. Nie jest ona tak obszerna, jak rok temu, ale mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie.

Na pierwszy ogień rzeczy, które rok temu okazały się hitami:
1. Poszewki z nadrukiem

Projekt został przygotowany przeze mnie i dodatkowo w serce wpisuję na biało imię obdarowywanej osoby.
Cena samej poszewki 15 zł, lub razem z poduszką 25 zł.

2. Drewniany brelok ze zdjęciem i wypalonym tekstem

Cena 20 zł

Kolejne propozycje pochodzą już z tego roku i są to:

3. Magnesy z dowolnym tekstem i grafiką w cenie 10 zł lub ze zdjęciem w cenie 12 zł. Niestety nie posiadam zdjęcia typowo walentynkowego, ale to dlatego, że ta propozycja jest świeżutka i jeszcze nie robiona 🙂4. Pocztówki ręcznie wypalane w cenie 18 zł . Tu już zdjęcie z tego roku mam :), tylko imiona i ulicę poukrywam, żeby nie zepsuć niespodzianki.

5. Filcowe breloki do kluczy lub jako ozdoba do torebki dla niej i dla niego w cenie 30 zł

6. W tym roku pilotażowo wprowadzam do oferty pendrivea w kształcie serca. Ma on pojemność 16 GB i zmieści bardzo dużo świetnych, wspólnych zdjęć w jednym miejscu. Ja osobiście bardzo chciałabym, aby mój partner pozbierał wszystkie nasze zdjęcia na takiego pendriva i mi je wręczył. Wspólny wieczór spędzony na ich oglądaniu przy dobrej kolacji mógłby być baaaardzo przyjemny 🙂
Niestety w tym roku mam tylko dwa egzemplarze, więc kto pierwszy, ten lepszy! Cena pendrivea w pudełku 45 zł a jeśli chcesz dodatkowo dedykację zarówno na pudełku jak i na sercu wtedy cena 55 zł.

7. Zawsze uniwersalnym prezentem, zarówno dla niej jak i dla niego jest kubek. A Ty już pewnie wiesz, ze mogę na nim wymalować, co sobie wymyślisz. Zarówno tekst, jak i grafikę. Dodatkowo dostaniesz go w tekturowym pudełku. Cena 18 zł.

8. A może szukasz tylko takiej kropeczki nad i? To mogę zaproponować przypinkę z dowolnym tekstem czy grafiką, którą można dopiąć do torby, albo w domu do abażuru i spoglądać, kiedy ma się tylko ochotę :). Tak jak w przypadku magnesów świeżynka i zdjęć walentynkowych brak.

I w tym roku to już wszystkie propozycje, ale jeśli chcesz więcej odwiedź nasz sklep www.trzykotypracownia.pl, tam znajdziesz jeszcze więcej.
Bardzo ważne jest, aby Twoje zamówienie spłynęło do nas najpóźniej do poniedziałku 11.02, gdyż po tym terminie nie gwarantujemy wyrobienia się z pracą. A jeśli masz jakieś pytania to pisz :), chętnie odpowiem. Ach, no i jeszcze jedno – możliwa jest wysyłka kurierem w dowolne miejsce w kraju w cenie 15 zł.

A teraz życzę Ci już pięknego dnia 🙂
Anna.

2 thoughts on “Pomysły pracowni na Walentynki 2019.

  1. Hello.
   I am sorry, but we are not looking for employees, the more that I do not really understand what you would like to do with us.
   Greetings
   Anna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *